дві друкарки працюють разом, надрукували 99 стор.одна друкувала 5 сторінок за год а друга 6стор

.скільки сторін надрукувала друга друкарка?

Ответы на вопрос

Отвечает Гординяк Богдан.

1) 5 + 6 = 11 (стр.) - столько страниц напечатают две машинистки за 1 час;

2) 99 : 11 = 9 (ч) - время работы;

3) 6 · 9 = 54 (стр.) - столько страниц напечатает вторая машинистка за 9 часов.

Выражение: 99 : (5 + 6) · 6 = 54.

Вiдповiдь: 54 стор.

Отвечает Вольская Полина.

5+6=11 (с.) -друкують 2 друкарки за годину

99÷11=9 (год.) - треба, щоб надрукувати 99 сторінок

9×6=54 (ст.) - надрукувала друга друкарка

Відповідь: друга друкарка надрукувала 54 сторінки