Перша друкарка може надрукувати завдання за 6 годин, а друга друкарка за 8 годин вона друкує на

12 сторінок більше яка продуктивність роботи друкарок ??за який час буде надруковано завдання в якому 126 сторінок

Ответы на вопрос

Отвечает Сон Ната.
8y-6x=12
x=6
8y-6*6=12
8y-36=12
8y=12+36
8y=48
y=48/8
y=6 у второй тоже
12/(8-6)=6  страниц за час каждая
126/6=21 час если работает одна 
126/(6*2)=10,5 ч если работают вместе