Перша друкарка за 6 годин друкує 24 сторінки, а друга за 8 годин -40 сторінок.За скільки годин

спільної роботи ці друкарка надрукують 252 сторінки?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

за 28 годин

Пошаговое объяснение:

перша друкує за годину 24/6=4 сторінки

друга друкує за годину 40/8=5 сторінок

разом за годину 4+5=9 сторінок

252/9=28 годин