В класі 36 учнів. З них 15 хлопчиків, а решта - дівчатка. Яку частину учнів складають хлопчики, яку

дівчатка?

Ответы на вопрос

Отвечает Котова Виктория.

Ответ:

42% – хлопчики

58% – дівчатка

Пошаговое объяснение:

36-15=21 – всього дівчаток у класі

100÷36×15=42% – хлопчики

100÷36×21=58% – дівчатка