В класі 36 учнів. З них 15 хлопчиків, а решта – дівчата. Яку частину від усіх учнів складають

дівчата? У скільки разів дівчат більше, ніж хлопців ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Пшеницын Михаил.

Пошаговое объяснение:

1) 36 - 15 = 21 (девочка) в классе

2) 21 : 36 = 21/36 = 7/12 (часть) - всего класса составляют девочки

3) 21 : 15 = 21/15 = 7/5 = 1 2/5 (раз) - девочек больше чем мальчиков