Задача Вартість картини 3500 грн. Спочатку ціну збільшили на 10%, потім ще на 20%. Через деякий час

ціну знизили на 15%, а потім ще на 10%. Яка нова ціна картини?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сердитых Ульяна.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) вартість картини                           3500грн - 100%

   ціна після 1го збільшення    ?грн( х) -  110% (100%+10%=110% )

  х = 3500×110 /100 = 3850 грн - ціна після збільшення

2) вартість картини                           3850грн - 100%

  ціна  після 2го збільшення   ? грн( х) - 120% (100% +20%+120%)

  х =3850×120/100 = 4620 грн - ціна після 2го збільшення

3) вартість картини    4620грн - 100%

 після 1 знижки   ? грн ( х)  -   85% (100%-15%=85%)

   х = 4620×85/100 = 3927 грн - після 1 знижки

4) вартість картини          3927грн - 100%

   після другої знижки       ?грн( х) - 90% (100%-10% =90%

   х= 3927×90/100 =3 534,3 грн - нова ціна картини