У шостому класі 20 дівчат, що становить 5/8 усіх учнів класу. Скільки всього хлопчиків в класі?

А. 15 хлопчиків Б. 12 хлопчиків В. 32 хлопчиків Хелп

Ответы на вопрос

Отвечает Ермакова Алёна.

Відповідь:

12

Покрокове пояснення:

20/5=4-одна восьма учнів
4*3=12- хлопців

Отвечает Колупаев Саша.

Доброго ранку!

Взнаємо кількість учнів у класі:

(20 : 5) * 8 = 4 * 8 = 32

Віднімемо дівчат від усіх учнів:

32 - 20 = 12

Відповідь: Б. 12 хлопчиків