Знайдіть довжину кола, діаметр якого дорівнює 30см​


Ответы на вопрос

Отвечает Копайгородська Іра.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

D = 30см

С - ? см

С = π*D

C = 3,14 * 30 = 94,2 см