Із 20га землі зібрали 300т. Картоплі,а з 10га-120т. На скільки урожайність картоплі на одному полі

більша ніж на іншому

Ответы на вопрос

Отвечает Добрынин Федор.

Відповідь:

60тон

Покрокове пояснення:

1)120*2=240(т)-на 20 га на другому полі     2)300-240=60(т)  Відповідь:на 60 тон