Діагоналі ромба дорівнюють 12 см і 12 √3см. Знайдіть периметр ромба.Помогите,пожалуйста


Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Степан.

Ответ:

48 см

Пошаговое объяснение:

точкою перетину діагоналі діляться навпіл.От же діагоналі поділились на відрізки 6 см і 6√3 см. також ромб поділився на прямокутні трикутники. Катети цих трикутників дорівнюють 6 і 6√3 см. За т. Піфагора: квадрат гіпотенузи дорівнює сумі квадратів катетів. (Гіпотенуза)²= 6²+(6√3)²=36+108=144

гіпотенуза дорівнює√144=12. оскільки у ромба всі сторони рівні, то периметр =12•4=48 см