Помогите решить задачу. Потяг рухався 5 годин зі швидкістю 61,4 км/год, 4 години зі швидкістю

60,5км/год,Знайти середню швидкість потягу протягом усього шляху ??

Ответы на вопрос

Отвечает Султанов Денис.

Ответ:

61 км/год

Пошаговое объяснение:

61,4 * 5= 307 (км)

60,5 *4 = 242 (км)

307 + 242 = 549 (км) пройдений шлях

4+5=9 (год) витрачений час

549 : 9 = 61 (км/год) середня швидкість