Периметр трикутника дорівнює 29см; одна з його сторін має довжину b см,друга сторона-12 см.Склади

бук вен й вираз для знаходження довжини третьої сторони та обчисли її значення,якщо b =8

Ответы на вопрос

Отвечает Стог Даша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:Р = а+b+c

c-?

c=P-(b+c)

c=29-(12+8)=9 cm