ПОМОГИТЕ!! Периметр трикутника дорівнює 42 см; одна з його сторін має довжину 17 см, друга сторона

- а см. Склади буквений вираз для знаходження довжини третьої сторони та обчисли її значення, якщо а= 12 см

Ответы на вопрос

Отвечает Конысбеков Еркебұлан.

Ответ:

13 см

Пошаговое объяснение:

х 3 сторона

х=42-17-а

х=42-17-12=13 см

Отвечает Доскина Вика.

Ответ:

13 см

Пошаговое объяснение:

Р=а+б+с где а, б, с стороны треугольника

Р=42см

а=12см

б=17см

с=?

с=Р-а-б,якщо а=12

с=42-12-17

с=13 см

Ответ: 13см