один насос може викачати 600л води за 24 години,а інший за 12годин. за скільки годин зможуть

викачати 600 л води обидва насоси, працюючи разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Илья Андреев.
1 насос: 600 л - Час: 24год - Продуктивність праці 1 : 600/24 л/год. (25 л/год)

2 насос: 600л - Час: 12год - Продуктивність праці 2 : 600/12 л/год. (50 л/год)

Продуктивність Праці 1 + Продуктивність Праці 2 = 600 / х л/год ( х - шукане число, години)

25 + 50 = 600 / х
х = 75 / 600
х = 0,125 годин = 7,5 хвилин