У трикутнику ABC відомо, що AB=12 см, sin A=0,6, sin C=0,4. Знайдіть сторону BC


Ответы на вопрос

Отвечает Козловська Меланія.
Решение:
по теореме синусов треугольника:
BC/sin A = AB/sin С
Значит,  BC = (AB*sin A)/ sin C = (12*0,6)/0,4 = 18
Ответ: BC = 18