70:x=y:10 пропортциясы берілген болса x,y мәнің табыныз 100 бал берем плиз ​


Ответы на вопрос

Отвечает Калинкина Полина.

Ответ:

70·10=х·у

ху=700

у=700/x

Удачи и здоровья!

Пошаговое объяснение: