Знайдіть найбільший спільний дільник 18 і 24​СРОЧНО


Ответы на вопрос

Отвечает Лобанова Аня.

18 | 2                                   24 | 2

9 | 3                                     12 | 2

3 | 3                                     6 | 2

1                                           3 | 3

18 = 2 · 3²                            1

                                           24 = 2³ · 3

НСД (18; 24) = 2 · 3 = 6 - наибольший общий делитель

18 : 6 = 3                              24 : 6 = 4