Фермер зібрав 38 мішків пшениці й 18 мішків жита . Маса пшениці була на 16 ц більша , ніж маса

жита.Скільки кілограмів жита і скільки пшениці зібрав фермер окремо,якщо всі мішки із зерном мали однакову масу .

Ответы на вопрос

Отвечает Борисович Станислав.
16 ц= 1600 кг,тоді
38-18=20 мішків пшениці зібрали більше
1600:20=80 кг маса одного мішка
80*38=3040 кг пшениці
80*18=1440 кг жита
=========================