Пропорцияның белгісіз мүшесін табыныз: 5/2х=25/30​


Ответы на вопрос

Отвечает Хуяська Васька.

Пошаговое объяснение:

2х×25=5×30

2х×25=150

2х=150÷25

2х=8

х=8÷2

х=4