В першій теплиці зібрали 30 кг помідорів а в другій на 12 кг менше.продали 34 кг а решту

засолили.скільки кг помідорів замовили.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванчиков Миша.

Ответ:

30 - 12 = 18 кг

30+18 = 48 кг

48-34 = 14 кг

Ответ: 14 кг замолвили