Олівець коштує а грн,а зошит — б грн.Що визначає вираз: 1)2а 2)7б 3) 5а+3б 4)9б-4а?


Ответы на вопрос

Отвечает Сухаревская Валерия.

2а - це вираз, який буде мати значення, яке дорівнює два рази значенню "а". Тобто, якщо "а" = 3 грн, то 2а = 2 * 3 грн = 6 грн.

7б - це вираз, який буде мати значення, яке дорівнює сім разів значенню "б". Наприклад, якщо "б" = 2 грн, то 7б = 7 * 2 грн = 14 грн.

5а + 3б - це вираз, який буде мати значення, яке дорівнює сумі п'ять разів значенню "а" та трьом разам значенню "б". Наприклад, якщо "а" = 4 грн і "б" = 1 грн, то 5а + 3б = (5 * 4 грн) + (3 * 1 грн) = 20 грн + 3 грн = 23 грн.

9б - 4а - це вираз, який буде мати значення, яке дорівнює дев'ять разів значенню "б" мінус чотири рази значенню "а". Наприклад, якщо "а" = 2 грн і "б" = 5 грн, то 9б - 4а = (9 * 5 грн) - (4 * 2 грн) = 45 грн - 8 грн = 37 грн.