Задача. Автобус проїхав 180 км за три години. За першу годину вiн проїхав 5/18єї відстані, а за

другу - 3/18 усiï вiдстані. Скільки кілометрів проїхав автобус за третю годину?​

Ответы на вопрос

Отвечает Третьяков Данила.

Ответ:

100 кілометрів проїхав автобус за третю годину

Пошаговое объяснение:

  •                    чтобы узнать часть от числа, нужно число разделить на знаменатель и умножить на числитель дроби, которая выражает эту часть.

1) 180 : 18 · 5 = 10 · 5 = 50 ( км ) - за першу годину

2) 180 : 18 · 3 = 10 · 3 = 30 ( км ) - за другу годину

3) 50 + 30 = 80 ( км ) - за две години

4) 180 - 80 = 100 ( км ) - за третю годину.

Отвечает Калашников Андрей.

Ответ:

ІІІ година=100 км

Пошаговое объяснение:

180 км=18/18

1/18=10 км

І година:

5/18=5*10

5/18=50 км

ІІ година:

3/18=3*10

3/18=30 км

ІІІ година:

ІІІ година=180 км - 80 км

ІІІ година=100 км