за день туристи подали 31км. 4 год вони йшли зі швидкистью 4км/год, а решту шляху- зі швидкістью

5км/год.Скільки часу туристи були в дорозі ?

Ответы на вопрос

Отвечает Семёнова Есения.
1) 4*4=16 ( км) пройшли туристи зі швидкістю 4 км\год
2) 31-16= 15 (км) решта шляху
3)15:5=3(год)
4)3+4=7(год) туристи були в дорозі