за день туристи подолали 31 км 4год вони йшли зі швидкістю 4км\год а решту шляху -зі швидкістю

5км\год скілбкі часу туристи були вдорозі

Ответы на вопрос

Отвечает Уляшова Машенька.
4км/год*4=16 (км) -вiдстань,яку вони пройшли за 4 години
31-16=15(км) -решта
15:5=3(години)-йшли 15 км
3+4=7(год) були в дорозi