Скласти з чисел 4444,688 і 5506 усі можливі суми з двома доданками. Обчислити їх


Ответы на вопрос

Отвечает Закинов Саша.

Завдання:

Скласти з чисел 4444, 688 і 5506 усі можливі суми з двома доданками. Обчислити їх.

Розв'язання:

1) 4444 + 4444 = 8888

\begin{array}{r} \underline { +  \begin{array}{r} 4444 \\ 4444 \end{array} } \\ \begin{array}{r} 8888 \end{array} \end{array}

2) 4444 + 688 = 5132

\begin{array}{r} \underline { +  \begin{array}{r} 4444 \\ 688 \end{array} } \\ \begin{array}{r} 5132 \end{array} \end{array}

3) 4444 + 5506 = 9950

\begin{array}{r} \underline { +  \begin{array}{r} 4444 \\ 5506 \end{array} } \\ \begin{array}{r} 9950 \end{array} \end{array}

4) 688 + 688 = 1376

\begin{array}{r} \underline { +  \begin{array}{r} 688 \\ 688 \end{array} } \\ \begin{array}{r} 1376 \end{array} \end{array}

5) 688 + 5506 = 6194

\begin{array}{r} \underline { +  \begin{array}{r} 688 \\ 5506 \end{array} } \\ \begin{array}{r} 6194 \end{array} \end{array}

6) 5506 + 5506 = 11012

\begin{array}{r} \underline { +  \begin{array}{r} 5506\\ 5506 \end{array} } \\ \begin{array}{r} 11012 \end{array} \end{array}