Помогите пожалуйста решить срочно надо. Канада - країна з найбільшою кількістю озер: - 60% усіх

озер світу розташовані в Канаді, вони займа- ють 9% території цієї країни. Яку площу займають озера, якщо площа Канади - 9985 тис. км²,

Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Ксения.

Ответ:

Щоб вирішити це завдання, потрібно розрахувати площу озер у Канаді. За умовою задачі, озера займають 9% території Канади.

Почнемо з виразу, що визначає площу озер у Канаді:

Площа озер = (9/100) * площа Канади

Підставляємо вираз для площі Канади:

Площа озер = (9/100) * 9985 тис. км²

Проводимо обчислення:

Площа озер = (9/100) * 9985 тис. км²

= (9 * 9985) / 1000 тис. км²

= 89865 / 1000 тис. км²

= 89,865 тис. км²

Таким чином, озера займають площу 89,865 тис. км² в Канаді.