СРОЧНООО Для заданої функції f(x) = 3/2√х -2x знайти первісну F(x), графік якої проходить через

точку (1;1)​

Ответы на вопрос

Отвечает Евтушенко Никита.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

\displaystyle f(x)=\frac{3}{2\sqrt{x}}-2x

Для того щоб знайти первісну від заданої функції треба знайти її інтеграл:
\displaystyle F(x)=\int\limits {f(x)} \, dx =\int\limits {\bigg(\frac{3}{2\sqrt{x}}-2x\bigg)} \, dx=\frac{3}{2}\cdot\frac{\sqrt{x}}{\frac{1}{2}}-x^2=3\sqrt{x}-x^2+C

Тепер знайдемо С, через задану точку (1;1):

1=3\sqrt{1}-1^2+C\\\\C=-1

Тоді первісна має вигляд:

\displaystyle F(x)=3\sqrt{x}-x^2-1