Знайдіть числа(a,b) щоб їхнє НСД дорівнювало 12 а НСК ДОРІВНЮВАЛО 160


Ответы на вопрос

Отвечает Кёлер Лера.

Ответ:

Щоб знайти числа (a, b) з такими властивостями, можна скористатись формулами, що пов'язують НСД (найбільший спільний дільник) та НСК (найменше спільне кратне) чисел.

НСД(a, b) * НСК(a, b) = a * b

Задано, що НСД(a, b) = 12 і НСК(a, b) = 160. Підставляємо ці значення у формулу:

12 * 160 = a * b

1920 = a * b

Тепер потрібно знайти такі числа a і b, які мають добуток 1920. Один можливий варіант це a = 80 і b = 24, оскільки 80 * 24 = 1920.

Таким чином, числа a = 80 і b = 24 задовольняють умови, де НСД(a, b) = 12 і НСК(a, b) = 160.

Пошаговое объяснение: