Довжина прямокутника пареллепіпеда дорівнює 25 дм ширина становить 60% довжини а висота 30% ширини

знайди його об’єм

Ответы на вопрос

Отвечает Сабина Келинка.

а = 25 дм - длина

b = 0,6 · 25 = 15 дм - ширина

с = 0,3 · 15 = 4,5 дм - высота

V = abc = 25 · 15 · 4,5 = 1687,5 дм³ - объём прямоугольного параллелепипеда.

Вiдповiдь: 1687,5 дм³.