Два кола мають спільний центр а точціА. Діаметр більшого кола дорівнює 5см, а меншого 2см 8мм. Яка

довжина відрізка ТО

Ответы на вопрос

Отвечает Магоев Саша.

Ответ: 1) 5-2,08=2,92 (см)

2) 5+2,92=7,92 (см) - вiдрiзка ТО

Пошаговое объяснение: