Довжина прямокутника 4.5см, а ширина становить 60% довжина обчисліть площу прямокутнику.


Ответы на вопрос

Отвечает Алимаханов Нурлыхан.

Ответ:

12,15

Пошаговое объяснение:

1) 4,5*60/100= 2,7 (см) ширина

2) 4,5*2,7= 12,15 (см²)