Знайти другий сьомий і десятий члени арифметичної прогресії якщо a1=2;d=-4


Ответы на вопрос

Отвечает Шуктомов Иван.

Ответ: а7=a1+6*d=2-6*4=2-24=-22

A10=a1+9*d=2-9*4=2-36=-34.

Пошаговое объяснение: