Тато і Василько мали підлити 450 кущів помідорів.Тато підлив 235 кущів,а Василько на 120 кущів

менше.Скільки кущів лишилось підлити?

Ответы на вопрос

Отвечает Маслова Валерия.

Відповідь:

100 кущів залишилося підлити тату і Васильку.

Покрокове рішення:

1) 235-120=115 (кущ) - підлив Василько.

2) 235+115=350 (кущ) - підлили разом.

3) 450-350=100 (кущ) - залишилося підлити.