Помогите, пожалуйста, срочно!!!!!!! Задача: Учень планував на канікулах розв'язати 60 вправ з

математики. Першого дня він розв'язав 2/15 від цієї кількості вправ, а другого дня - 4/13 від решти. Скільки вправ залишилися розв'язати учневі?

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцева Карина.

Ответ:

36 вправ

Пошаговое объяснение:

Всього 60 вправ

1 день 2/15 *60=8 вправ

решта 60-8=52 вправи

2 день 4/13*52= 16 вправ

Залишилося розв"язати

52-16=36 вправ