Учень має розв'язати 12 задач.Протягом першого дня він розв'язав 5/6 від цієї кількості.Скільки

задач розв'язав учень протягом першого дня?​ помогите плис ​

Ответы на вопрос

Отвечает Алиев Адил.

Ответ:

10 задач.

Пошаговое объяснение:

12 • 5/6 = (12 • 5)/6 = (2 • 5)/1 = 10 (задач) решено в первый день