Знайдіть площу трикутника дві сторони якого дорівнюють 5см і 12см а кут між ними 45 градусів


Ответы на вопрос

Отвечает Сорока Ліля.

Пошаговое объяснение:

S=a*b*sin A, где а и b стороны треугольника, <А угол между ними.

S=5*12*√2/2=30*√2 cм^2