оплата за квартиру складала 40 грн на місяць. вона виросла на 30%. визначити нову оплату за

квартиру​

Ответы на вопрос

Отвечает Дятлова Настя.

Ответ:

52

Пошаговое объяснение:

Знайдемо спочатку 30% від 40

1) 40/100*30=12 (грн)

Якщо виросла на 30%, то просто додаємо 30%(12грн)

2) 40+12=52 (грн)

Отвечает Медведев Миша.

Ответ: новая сумма оплаты равна 40*1,3=52 грн.

Ответ: 52 грн.

Пошаговое объяснение: