поле площею 430 га поділено на дві частини так, що одна із них на 130 га більше за другу. Знайдіть

площу кожної частини​

Ответы на вопрос

Отвечает Снегирёв Герман.

Ответ:х(га) - перша частина

х+130(га)- друга частина

Складає рівняння:

Х+Х+130=430

2Х=430-130

2Х=300

Х=150(га)

Х+130=150+130=280(га)

Пошаговое объяснение: