Сума трьох доданків дорівнює 78. Перший доданок складає 80% від другого доданка і 40% від суми.

Знайди третій доданок

Ответы на вопрос

Отвечает Яковлев Тёма.
80% = 80/100 = 0,8         40% = 40/100 = 0,4
1) 78 * 0,4 = 31,2 - первое слагаемое;
2) 31,2 : 0,8 = 39 - второе слагаемое;
3) 78 - (31,2 + 39) = 78 - 70,2 = 7,8 - третье слагаемое.
Вiдповiдь: 7,8 - третiй доданок.