Визначте знаменник геометричної прогресії bn, якщо b9=24, b6=-1/9


Ответы на вопрос

Отвечает Ковальчук Владислав.

Відповідь: - 6

Покрокове пояснення: фото


Отвечает Николюк Христина.

b₉=24; b₆= - 1/9

b₉=b₆*q³

q³=b₉/b₆=24 : (-1/9)=24 * (-9)

q=-∛(6*4*3*3)=-∛(6*2*2*3*3)=-∛6³= - 6  -  это ответ.