З 100 кг. свіжої вишні при сушінні виходить 15 кг. сушених. Скільки сушеної вишні буде з 120 кг.

вишні? ДАЮ 100 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Одинцова Надя.

Ответ:

18 кг

Пошаговое объяснение:

Складемо пропорцію:100/15=120/х  х=120*15/100=18 кг