2. Знайди периметр прямокутника, сторони якого дорівнюють 5 см і 4,2 см. А 21 см Б 20,8 см В 9,2

см Г 18,4 см 3. Середнє арифметичне чисел 4,3 і 6,5 дорівнює … а) 10,8; б) 2,7; в) 5; г) 5.4. 4. Знайди корінь рівняння. 2093 : х = 26. А 70,5 Б 80,5 В 73 Г 85

Ответы на вопрос

Отвечает Варочкин Данила.

Ответ:

18,4

Р=5+5+4,2+4,2=10+8,4=18,4