Помогите На машину навантажили однакові бочки із солоними огірками загальною масою 4т 840 кг . У

кожній бочці 70 кг огірків , а маса бочки з розсолом-18кг . Скільки всього кілограм огірків навантажили на машину ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Колесников Артем.

Ответ:

3850 кг

Пошаговое объяснение:

1) 70+18=88 кг - важить бочка із солоними огірками

2) 4840:88=55 бочок із солоними огірками

3) 55*70=3 850 кг - всього важать

огірки

Отвечает Кусь Иоанн.

Ответ:

1)70+18=88

2)4840÷88=55

3)18×55=990

4)4840-990=3850

Ответ:3850 кг

Пошаговое объяснение:

Если надо напишу)))