Швидкість пасажирського потяга дорівнює 84 км/год. Швидкість річкового катера становить 3/4

швидкості потяга . Чому дорівнює швидкість катера?

Ответы на вопрос

Отвечает Одинцова Варя.

Ответ:

63 км/год

Пошаговое объяснение:

Швидкість річкового катера дорівнює

84*\frac{3}{4}= \frac{21*4*3}{4} =21*3=63 км/год