Швидкість пасажирського потяга на 25 км/год бiльша за швидкість товарного. Відомо що одну і туж

саму відстань пасажирський проходить за 4 години, а товарний за б годин. Знайдіть швидкість пасажирського потяга. Срочно много баллов!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Поливанова Вика.

Ответ:

75 км/ч

Пошаговое объяснение:

Скорость товарного поезда = х км/ч

Скорость пассажирского поезда = х + 25 км/ч

4(х + 25) = 6 * х

4х + 1 00 = 6х

4х - 6х = -1 00

-2х = -1 00

х = -1 00 : (-2)

х = 50

Скорость товарного = (х) = 50 км/ч

Скорость пассажирского = (х + 25) = 50 + 25 = 75 км/ч

Проверка :

50 * 6 = 75 * 4

300 = 300