Розв'язати задачу. Господиня купила 8 кг цибулі, акартоплі - у 4 рази більше. Скількикілограмів

овочів купила господиня?Записати можна виразом або діями​

Ответы на вопрос

Отвечает Аверин Макс.

Ответ:

к=8х4=32

ов=8+32=40кг

Пошаговое объяснение:

Отвечает Эминова Эмма.
1)8*4=32(кг)-картоплі
2)8+32=40(кг)
Відповідь: господиня купила 40 кілограмів овочів