Помогите пожалуйсто даю 30 балов На координатнiй площинi побудуйте точки (у своiх зошитах,сюди

впишите тiльки вiдповiдь) А (-2; 4), В(4;3), С(4;1), D(-4;-1).Знайдiть координати точки перетину вiдрiзкiв АС i BD. Варіанти відповідей А(2;3) Б(2;2) В(3;3) Г(3;2) А(-2; 8) і В(8; 8) - сусідні вершини квадрата АВСД. Знайдіть периметр даного квадрата? А) 44 од.відр. Б) 50 од.відр .В) 40 од.відр. Г) 32 од.відр. Д) 64 од.відр. Е)100 од.відр. Яка з точок А(-4; 8), В(3; -7), С(4; 0), М(6,3; 2), Р( - 5; -5), О(0; 0,5) належіть осі ординат? 1)О , 2)А , 3)С, 4)В , 5)Р, 6)М

Ответы на вопрос

Отвечает Овчинников Владимир.

Ответ:

1)На координатнiй площинi побудуйте точки (у своiх зошитах,сюди впишите тiльки вiдповiдь) А (-2; 4), В(4;3), С(4;1), D(-4;-1).Знайдiть координати точки перетину вiдрiзкiв АС i BD.

Б(2;2)

2) довжина сторони квадрата АВ =\sqrt{(8+2)^2-(8-8)^2} =10

P=10*4=40

3)належить осі ординат    О(0; 0,5)

Пошаговое объяснение: