Сторони першого прямокутника дорівнюють 24см і 36см. Площа другого прямокутника у 9 разів менша

від площі першого. Обчисліть сторону другого прямокутника, якщо інша його сторона дорівнює 12 см. Спасибо!

Ответы на вопрос

Отвечает Демидов Максим.

Ответ:

8 см

Пошаговое объяснение:

Знайдемо площу першого прямокутника:

S=ab

S1=24*36=864 см2

Якщо площа другого прямокутника у 9 разів менша, то

S2=S1/9

S2=96 см2

Нехай одна зі сторін другого прямокутника буде х, а друга сторона дорівнює 12 см за умовою, тоді

S2=12x

12x=96

x=8 см