Шлях від пристані А до пристані В теплохід, що рухається за течією річки, долає за 2 години. На

зворотний шлях він витрачає на 0,25 години більше. Швидкість течії річки дорівнює 2 км/год, власна швидкість теплохода є сталою. Визначте власну швидкість теплохода (у км/год)

Ответы на вопрос

Отвечает Потюшко Егор.

Ответ:

34 км/год

Пошаговое объяснение:

Нехай, x - власна швидкість теплохода

Складемо рівняння:

2(x+2)=2,25(x-2)

2x+4=2,25x-4,5

2x-2,25x=-4,5-4

-0,25x=-8,5

x=34 (км/год)