1+cosx/2,подати у вигляді добутку


Ответы на вопрос

Отвечает Добровольська Андріана.

1 + cos(x)/2 = (2/2) + (cos(x)/2) = (2 + cos(x))/2

Тепер вираз (2 + cos(x))/2 можна подати у вигляді добутку, розділивши чисельник із знаменником:

(2 + cos(x))/2 = 2/2 + cos(x)/2 = (2/2) + (cos(x)/2) = 1 + (cos(x)/2)

Отже, вираз 1 + cos(x)/2 можна представити у вигляді добутку як:

1 + cos(x)/2 = 1 * (1 + cos(x)/2)